Monte Carlo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Монте Карло.Надяваме се да се забавлявате.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Място за вашите банери.
Дискотека"Dirty dancing" EmptyПет Ное 18, 2011 12:46 pm by Amy Cooper

» Отсъствия/Напускания
Дискотека"Dirty dancing" EmptyВто Авг 16, 2011 4:50 am by Бела Морено

» Горещият стол...
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 9:43 pm by Vicky Stonem

» Имението на семейство Кингсън
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 6:07 pm by Мариса Милър

» Опиши настроението си с емотикона
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 5:13 pm by Бела Морено

» Effy Stonem.
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 5:06 pm by Vicky Stonem

» Конкурс за аватар
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 9:19 am by Vicky Stonem

» Конкурс за подпис
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 9:18 am by Vicky Stonem

» Потребител на месец Август
Дискотека"Dirty dancing" EmptyНед Авг 07, 2011 9:17 am by Кайл Кингсън

Top posters
Vicky Stonem
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Настасия де Куинси
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Бела Морено
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Кайл Кингсън
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Effy Stonem.
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Мариса Милър
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Victoria
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Катерина Петрова
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Джени Хъмфри
Дискотека"Dirty dancing" Vote_lcapДискотека"Dirty dancing" Voting_barДискотека"Dirty dancing" Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Апр 15, 2024 8:22 am

 

 Дискотека"Dirty dancing"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyПон Юли 18, 2011 10:45 pm

Дискотека"Dirty dancing" Night_club_design_8
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 11:26 am

След като се обадиха на Вики тя бързо си тръгна и аз останах сама. Вече бяхме обиколили доста места и получих поне някаква бегла представа за този град. Стана ми ужасно скучно и се прибрах отново в хотела в който бях отседнала докато си намеря жилище. Изминаха няколко часа и почти се свечери. Умирах от скука и реших, че просто ще изляза. Хрумна ми, че може да отида в някоя дискотека и без това от много отдавна не се бях забавлявала. Бързо се преоблякох и напуснах хотела като си хванах едно такси и казах на шофьора да ме закара до най-близката дискотека. След като пристигнахме платих на шофьора и огледах мястото отвън. Видях двама човека, които очевидно се дрогираха. Щом видяха, че ги наблюдавам ме поканиха да се присъединя към тяхното ''пиршество''. Краката ми се подкосиха и всичко в мен крещеше да отида при онези хора, но нямаше да го направя. Очевидно още не бях преодоляла зависимостта си. Побързах да вляза в дискотеката и се запътих към бара като след това си поръчах един коктейл. Огледах мястото- беше пълно с хора, които вече бяха доста пияни и някои или танцуваха или флиртуваха с някой. След малко барманът ми подаде коктейла и погледнах отекчено. Мислех, че ще ми бъде доста по-забавно..
Върнете се в началото Go down
Кайл Кингсън
..getting started..
..getting started..
Кайл Кингсън


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Кайл Кингсън
Гадже: Гадже:: Няма за сега.
БФФ: БФФ:: -

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 6:29 pm

Е обичайното ми действие беше да ида в някоя дискотека и да си намеря момиче за вечерта.Но днес не ми беше до забавление.Влязох в обичайната дискотека и се запътих към бара.Бармана вече ми беше приятел и ме познаваше.Още преди да бях стигнал до бара той ми наля обичайното.Седнах на бара до едно русокосо но секси момиче.Погледнах към нея за да я изуча и отпих от питието си.Чудех се дали да я заговоря или тази вечер трябваше а си стоя сам.Оглеждах се и гледах как момичето стой само.очаквах да дойде някой мъж при нея но явно беше сама.Обърнах се към бармана и леко му подшушнах"Да не е нова".То ми се усмихна одобрително.Защото имаше доста добра визуална памет.Обърнах се към момичето.
-Хей,изглеждаш самотна.-усмихнах се дяволито.-Аз сън Кайл.-усмихнах се и подадох ръката си.Беше си доста секси момиче.Не беше за изпускане.
Върнете се в началото Go down
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 7:17 pm

Бях се загледала замислено нанякъде докато не чух непознат мъжки глас до мен. Обърнах се към източника на гласа и видях момче. При това доста секси момче. Отнеха ми секунди докато го изуча с поглед. Тези няколко секунди ми бяха напълно достатъчни, за да разбера какъв е. Бях сигурна, че е от онези, които мислеха само за забавления преластявайки наивни момичета. Е, аз не бях никак наивна, но поне можех да се правя на такава.
- Мариса. - казах просто името си и също подадох ръката си хващайки неговата.
Рядко се заговарях с непознати по дискотеките тъй като обикновенно не бях сама, но в този град не познавах почти никой. А и обикновенно бях пълна мистерия и рядко казвах истинското си име, но тази вечер просто бях в настроение и не ми беше до размотаване.
- Е, Кайл, сам ли си тук? - попитах с особен интерес усмихвайки се леко потайно.
Определено това момче си заслужаваше вниманието ми.
Върнете се в началото Go down
Кайл Кингсън
..getting started..
..getting started..
Кайл Кингсън


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Кайл Кингсън
Гадже: Гадже:: Няма за сега.
БФФ: БФФ:: -

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 7:42 pm

Момичето се усмихна и пое ръката ми.Аз се усмихнах още по дяволито.Макар,че не ми беше до това точно сега.
-Имаш красиво име.-усмихнах се приятелски.-Да сам самичък съм си.А ти?-усмихнах се игриво и отпих от питието си.Тя не беше за изпускане.Бях готов да се откажа от сегашният си живот за такова момиче.Спомних си,че много приятели са ми казвали да си намеря момиче което да ме промени.Свикнал съм да съм сам.Не допусках друг до себе си.Затова сменях момичетата постоянно.Беше ме страх,че може да ме наранят.Но това момиче беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 8:29 pm

Определено знаеше как да ласкае една жена, което, признавам си, ме впечатли. Харесвах именно такива мъже, но не можех да преценя дали се преструва или не. За съжаление, в днешно време повечето мъже се преструваха на добри и галантни само и само, за да вкарат някоя жена в леглото, а после да се подиграват с чувствата им. Някога и аз бях толкова наивна и вероятно именно заради това се пристрастих към наркотиците. Но това беше период в живота ми за който никога повече не исках да си спомням.
- По ирония на съдбата аз също съм сама.. - усмихнах се и погледнах останалите хора, а след това фокусирах погледа си отново върху Кайл.
Определено успя да разведри вечерта ми иначе щях все още да скучая. Чувствах се наистина добре в неговата компания.
Върнете се в началото Go down
Кайл Кингсън
..getting started..
..getting started..
Кайл Кингсън


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Кайл Кингсън
Гадже: Гадже:: Няма за сега.
БФФ: БФФ:: -

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyСря Авг 03, 2011 9:07 pm

Имах чувството,че започвам да харесвам момичето,а това не ми беше присъщо.То беше само,ох толкова се чудех какво да правя.За първи път казвах истината на жена.
-Оу,е на колко годи ни си?-усмихнах се приятелски.-Явно от скоро си тук?Приятел имаш ли?-о започнах да я засипвам с въпроси.Сигурно ме помисли за луд.Но много исках това момиче.Привличаше ме адски много.Беше толкова секси и хубава.Невероятна просто.Все едно беше създадена за мен.Но не трябваше да се впускам толкова много не знаех може би щях да я имам само за една нощ.
Върнете се в началото Go down
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyЧет Авг 04, 2011 8:59 am

Той определено ми допадаше и това ме караше да го искам.. дори нещо повече - желаех го. Звучеше странно, все пак го познавах от няколко минути, но през тези няколко минути той наистина ми допадна и.. успя да отключи някои прикрити желания в мен. А и знаех, че и той го искаше макар и да не го показваше. Бих дала абсолютно всичко, за да бъда макар и само една нощ с него..
- Всъщност от няколко часа съм в града. Нямам приятел, а колкото до годините ми.. хм..надявам се да не се разсърдиш, но тях предпочитам да ги запазя в тайна.. - усмихнах се леко загадъчно
- Ами ти? От кога си в града? И.. - спрях да говоря за момент като се зачудих дали да му задам следващия въпрос. В крайна сметка не губех нищо.
-.. имаш ли приятелка? - Въпросът ми беше с повишен интерес макар и да не показвах. Какво толкова специално имаше в него, което ми харесваше ужасно много?
Върнете се в началото Go down
Кайл Кингсън
..getting started..
..getting started..
Кайл Кингсън


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Кайл Кингсън
Гадже: Гадже:: Няма за сега.
БФФ: БФФ:: -

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyЧет Авг 04, 2011 6:38 pm

Оуууу,беше от няколко часа тук,нямаше приятел.Сега нищо не ме спираше да я имам,да е моя.
-Ами...аз съм тук от няколко месеца.А колкото до приятелка...ами не нямам си.-направих тъжна физиономия след което се усмихнах дяволито.Реших да съм импулсивен.Приближих се до нея и допрях устни в нейните.После я целунах страстно.Отделих се от нея за да отпия от питието си и отново я целунах страстно като преди малко.Явно и хареса защото не се дърпаше.Загледах я в очите.Бяха толкова красиви и нежни.Доближих се и тихо казах в ухото й:Ако те питам дали искаш да дойдеш с мен у нас,какво би ми отговорила?-отдръпнах се и се ухилих палаво.
Върнете се в началото Go down
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" EmptyЧет Авг 04, 2011 7:10 pm

Когато ми каза, че няма приятелка вътрешно се изпълних с облекчение и то постепенно прерасна в непреодолимо желание да го докосна, да го целуна.. Щом той ме целуна ми хареса наистина много. Имах чувството, че цялата настръхнах при допира му и явно желанието ми беше удовлетворено.
- С удоволствие бих приела. - този път аз се приближих и го целунах като на лицето ми имаше една едва доловима дяволита усмивка. След това се отдръпнах от него и го погледнах с предизвикателен поглед. Разбира се, това не биваше да го подвежда, че съм от онези леки момичета, които само чакат подобно предложение, за да скочат в леглото на някой мъж. Просто имаше голям късмет, че бях в настроение, а и ми допадаше доста. В противен случай щях да го размотавам докато на мен самата не ми омръзнеше.
Нямаше смисъл да чакаме повече след като през това време идвамата можехме да правим съвсем други по-интересни неща. След няколко минути идвамата изпихме питиетата си и аз го хванах за ръката като се устремихме към изхода минавайки сред тълпата пияни хора. Взехме си такси и Кайл каза адреса на шофьора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека"Dirty dancing" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека"Dirty dancing"   Дискотека"Dirty dancing" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека"Dirty dancing"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Дискотека "Insomnia"
»  Дискотека"Always happy"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Monte Carlo RPG :: Монте Карло :: Заведения :: Нощтни клубове-
Идете на: