Monte Carlo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Монте Карло.Надяваме се да се забавлявате.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Място за вашите банери.
  Starbucks coffee EmptyПет Ное 18, 2011 12:46 pm by Amy Cooper

» Отсъствия/Напускания
  Starbucks coffee EmptyВто Авг 16, 2011 4:50 am by Бела Морено

» Горещият стол...
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 9:43 pm by Vicky Stonem

» Имението на семейство Кингсън
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 6:07 pm by Мариса Милър

» Опиши настроението си с емотикона
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 5:13 pm by Бела Морено

» Effy Stonem.
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 5:06 pm by Vicky Stonem

» Конкурс за аватар
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 9:19 am by Vicky Stonem

» Конкурс за подпис
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 9:18 am by Vicky Stonem

» Потребител на месец Август
  Starbucks coffee EmptyНед Авг 07, 2011 9:17 am by Кайл Кингсън

Top posters
Vicky Stonem
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Настасия де Куинси
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Бела Морено
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Кайл Кингсън
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Effy Stonem.
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Мариса Милър
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Victoria
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Нейт Арчибалд
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Катерина Петрова
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Джени Хъмфри
  Starbucks coffee Vote_lcap  Starbucks coffee Voting_bar  Starbucks coffee Vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Апр 15, 2024 8:22 am

 

  Starbucks coffee

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyПон Юли 18, 2011 11:01 pm

  Starbucks coffee 3cdde43288a92ea582844823fd98bfaf
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 3:21 pm

Имах само още няколко дни за да науча репликите за следващия си филм. Станах рано сутринта,защото едвам спах през нощта,постоянните кошмари не ме оставиха дори за момент. Взех дебелия сценарии пъхнах го в чантата си и казах на шофьора след 10 минути да ме вземе. Не обичах да излизам сама с колата,за това си имах Луи,мъж на средна възраст,които от време на време играеше ролята на баща. бил е приятел на леля ми още от дълги години. когато стигнахме до първото кафене му казах да спре,а след около два часа да дойде за да ме вземе. Намерих си маса и си поръчах две капучинота,извадих топа с хартия и започнах най-внимателно да чета своите реплики. До мен дойде едно момиче,попита дали може да седне :
- Да,естествено.. - отвърнах с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 3:35 pm

Реших да изляза и да се разходя преди да тръгна по магазините.Разхождах се когато видях познато лице.Сетих се,че е известна актриса,но не ми беше позната само от екрана.Тога се сетих,че това беше момичето с което си играех когато бяхме малки.Тя ми беше най-добрата приятелка.Зарадвах се и се приближ.Учтиво я попитах дали може да седна при нея и тя се съгласи.
-Хей,а ти случайно да се казваш Виктория Дж...еймс-малко трудно но се сетих за фамилията на момичето.Тя ме погледна учудена.Аз се усмихнах глуповато.Явно това беше името й.-Случайно да си израснала в Охайо?-усмихнах се още по глуповато,задавах такива въпроси,че обърквах човека срещу мен.Докато чаках да ми отговори си извадих цигарите и запалих една.
-А и да не пречи че пуша?-усмихнах й се мило...
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 3:41 pm

- Вики?! - погледна учудено,а след това усмивка се появи на лицето ми. Прегърнах я. Беше ми именничка,а най-вече тя беше единствената ми най-добра приятелка,която някога въобще съм имала.
- Няма никакъв проблем,след малко и аз ще запаля.. - засмях се - Какво правиш тук? От кога не сме се виждали? - засипвах я с най-различни въпроси. Затворих сценария и го поставих на другия стол. Щях да обърна повече внимание на нея.
- Разхубавила си се. - подсмихнах се доволно. Тя от малка си бе много красиво момиче,момчетата постоянно тичаха след нея.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 3:53 pm

-Хей,Вики много ми беше домъчняло за теб.-усмихнах се мило.-Аз от доста време вече живея тук със Ефи се преместихме тук и живеем и двете на това прекрасно място.А за от кога не сме се виждали сигурно поне 5 години ги има.И ти си се разхубавила даже бих казала,че си доста секси.По този случай няма ли някой кандидат за това прекрасно същество?-попитах я аз и се усмихнах палаво.Тя и преди си беше хубава,но сега беше станала много красива.Невероятно красиво момиче.А и все още моя най-добра приятелка..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 4:00 pm

Засмях се,а след това се усмихнах. Капучиното ми дойде и отпих от него.
- Чак пък толкова красива.. нормална съм си. И за радост няма кандидати,за какво да се ядосвам и тормозя,като мога да правя същото за себе си? - засмях се шеговито. - на скоро скъсах с дългогодишен приятел,но си останахме близки,бяхме сгодени.. и така.. Ами ти? Преди всяко момче ходеше по теб. - засмях се при спомена когато едвам я отървах от едно много лигаво и капризно момче,само че носеше шини и искаше да я целуне,а тя бягаше и пищеше. Извадих цигарите си от чантата си запалих една.
- Как сте със Ефи? Имате ли нужда от нещо? - проговорих малко след това.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 4:20 pm

-О не ми говори за сега съм добре но като кажеш така се сещам за онзи отвратителен смотаняк.-след което се засмяхме и двете.-Ох ами ние с Ефи учим в университета,ами за сега си имаме всичко.Тя още търси принцът на бял кон.Но и двете сме си луди както преди.Нали си спомняш,лошите момичета на квартала.Е тя сега е по добра но аз съм си същата лоша с всички добра с приятелите и близките.Макар,че обичах да погаждам номера на нашите..-засмях се на себе си.
-А ти как си от кога си тук?Гледам ще снимаш нов филм и то с дебел сценарий..-засмях се дяволито а тя ме изгледа намусено след което и двете се засмяхме.бяхме си старите добри приятелки,неразделни и пазещи се една,друг..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 4:55 pm

Радвах се че са добре и че си бяха останал същите. Отпих от кафето си,а след това дръпнах от цигарата си :
- Тук съм от съвсем скоро,ще снимам нов филм,да.. Толкова много реплики,малко ми остана.. - засмях се и се облегнах назад. Опитвах се да разпозная онова малко пакостливо момиче което си спомнях,само че вече не беше малка.
- Какво учите с Ефи? Някое по-сериозно момче? - повдигнах вежда любопитно. Бях преживяла вече Ноа,стреса от годежа също го нямаше.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСря Юли 20, 2011 6:06 pm

-Ами аз записах "История на изкуствата",а Ефи все още не е но мисли да запише ''Актьорско майсторство".Тя е решена за сега да е пас в връзките,аз попринцип съм за по една нощ,но сега съм решена да си намеря сериозен приятел който да ме търпи.С големият ми инат и самочувствие.-засмяхме се и двете.След което я погледан мило..-А с теб и твоят годеник какво стана или не ти се говори?-усмихнах й се мило.
-А и да ти кажа трябва да излезем на по едно една вечер да се забавляваме както пише по книгите!..-направих сериозна физиономия и започнах да размахвам пръст след което и двете избухнахме в смях..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 8:00 am

Отдавна не се бях смяла толкова..
- Ами и двамата имахме много работа,аз филми,а той се занимаваше с бандата си и филми и нямахме време един за друг.. - обясних и се засмях леко.
Може би за това е най-добре да не излизаш със звезда.
- Тези вечери съм напълно свободна може да излезем ще ми е много приятно.. - усмихнах се и дръпнах от цигарата си.
- Какво ви накара да дойдете тук? - попитах любопитно. Те двете не обичаха толкова Охайо,но все пак..
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 8:18 am

-Е за мен както знаеш не съм от хората който се задържат тук.Но в Охайо..претърпях една сериозна връзка която ме срина,а и една катастрофа просто не издържах да остана там и се преместихме тук.Ефи дойде тук за да не ме оставя сама макар,че живеем отделно.вече съм по добре възстанових се.Имах гадже 2 години бяхме заедно,при това той причини катастрофата защото беше пил.Качил се в колата и докато аз бях в моята,той се заби челно в мен.Бях 2-3 месеца в кома.След като се възстанових напълно се махнах.Сега даже не говоря с майка ни и баща ни.Ефи поддържа връзка с тях.-усмихнах се и дръпнах от цигарата си.
-Хейде довечера да идем в някой бар..и без това няма какво да правя ще те разведа из града и ще се забавляваме както преди..-усмихнах и се мило и тя ми отвърна..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 8:30 am

Наистина беше тъжно това което се бе случило.. Прегърнах я леко,а после й се усмихнах :
- Радвам се че сега си добре.. И ще се радвам да излезем довечера.. - намигнах й и допих капучиното си.
Поръчах си една вода.
- Може някой път да си организираме и преспиване у нас.. съвсем като едно време. - засмях се. Леля ми нямаше да възрази,тя и без това постоянно пътуваше,а аз си седях сама.
- Разчитам на теб за бара.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 8:40 am

-Хей,бара лесно ще го уредим..а за преспиването отиваме до вас да си вземеш дрехи и отиваме у нас да ги оставиш.Та аз живея в 4 етажна къща съвсем сама може да купонясваме цяла нощ даже може да не е само за един ден..-намигнах и леко и тя се засмя.-Знаеш,че може да си у нас колкото искаш и без това съм сама.А и може да си правим купони всеки ден.-засмях ме се и двете и се спогледахме.-Кажи нещо интересно да съм изпуснала докато ме нямаше..?-усмихнах се и след това се засмях.Та аз не си бях ходила там от 2 години..
-А на теб оставям да намериш хубави момчета за вечерта ако искаш де но поне може да се позабавляваме..-ухилих и се дяволито,а тя леко ме удари по рамото след което се засмяхме и двете.Не се бях смяла така от много години.
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Victoria
..in the red carpet..
..in the red carpet..
Victoria


Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 20.07.2011

Character sheet
Име: Име:: Виктория Антъни Джеймс
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Vicky Stonem

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 8:58 am

Единствено с нея можех да се смея така,дадено щях да изнамеря момчета.
- Ами.. бях бременна,но без да искам направих аборт преди няколко месеца,може би и за това се разделихме с Ноа.. - усмихнах се леко и отпих от водата си. Справях си се добре след всичко това,а сега щеше да ми е още по-приятно.
- Познавам доста свободни момчета,ще им се обадя,а ако искаш може да ти идвам на гости за по няколко вечери,защото и аз съм сама.. - намръщих се леко,а след това се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyЧет Юли 21, 2011 10:38 am

Тя беше невероятното малко момиче от детството ми само,че пораснало.Тази усмивка винаги ме е радвала.Тя ме караше да се усмихвам дори да съм тъжна.
-О,разбира се само трябва да ми кажеш кога за да подготвя.За парти..-засмяхме се и двете.
Изведнъж телефонът й звънна.Явно беше спешно защото се целунахме и тя тръгна бързайки.Аз останах сама и се чудех какво да правя.Затова изпратих SMS на Ефи да дойде да ме вземе и да ходим по магазините..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСъб Юли 23, 2011 2:44 pm

Първият ми ден в Монте Карло. Бях щастлива и ентусиазирана за новото си начало в града. Всичко беше чудесно. Хората, града и най-вече, че бях напълно чиста от наркотиците и алкохола. Надявах се с идването ми в този град нещата да са по-различни в хубава насока.
С тези мисли бавно и малко нервно пристъпвах по улиците на града в който щях да живея. Не знаех къде да отида, защото все още не познавах добре града, но тъй като навън беше доста топло щях да си взема нещо разхладително.
Бързо съзрях едно кафене, което беше претъпкано с хора. Жалко.., казах си като понечих да тръгна към изхода, но видях маса на което имаше едно момиче. Реших, че може би е сама и може би щеше да ми позволи да седна при нея.
- Може ли да седна при Вас? - попитах я след като се приближих към нея.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyСъб Юли 23, 2011 6:42 pm

Получих SMS от Ефи,че няма да може да дойде..какво ли щях да правя сега.В този момент едно момиче се приближи и ме попита дали може да седне при мен.Явно беше ново защото тук просто,питаш дали е свободно ако е сядаш и това е.
-Да разбира се.А може ли един въпрос?-тя ми се усмихна в знак на съгласие.-Ти случайно да си нова в града?-усмихнах и се мило.Днес бях в добро настроение защото попринцип не бях мила.Но все пак момичето ми изглеждаше мило.Даже ми дойде на ум ако иска да я разведа из града и без това нямаше какво да правя..
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyНед Юли 24, 2011 4:31 pm

- Всъщност да. Пристигнах в града преди няколко часа.. - усмихнах се на момичето. Беше ми чудно как бе разбрала, че съм нова. Толкова ли много ми личеше?
Поръчах си една студена минерална вода и докато сервитьора ми я донесе реших да се представя. Все пак нямаше да е никак учтиво от моя ако не го сторя макар, че точно учтивостта не ми беше единствения приоритет в момента. А и момичето ми се стори мило.
- Аз съм Мариса.. - отново се усмихнах и след секунди ми донесоха водата. Благодарих с поглед на сервитьора, който всъщност беше доста секси, и му платих поръчката. След което той си отиде. Отклоних погледа си от него и го насочих към момичето, което стоеше пред мен.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyНед Юли 24, 2011 6:12 pm

Момичето ми се усмихна мило и ми се представи.Казваше се Мариса.Хубаво име,но и момичето не беше за изпускане.Усмихнах и се и също се предстваих.
-Аз съм Виктория,но най-често ме наричат Вики.Попринцип не използват цялото ми име.-усмихнах й се мило.
-А ако искаш като свършиш може да идем да те разходя из града.И без това си нямам друга работа.-усмихнах й се мило.Тя също се усмихна в знак на съгласие.Наистина беше нова,но пък ми изглеждаше човек който бързо свиква с новата обстановка.Реших да я разведа,а и отдавна не се бях разхождала по забележителностите из градчето.който не бяха да изпускане.
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Мариса Милър
..getting started..
..getting started..
Мариса Милър


Брой мнения : 25
Points : 29
Reputation : 2
Join date : 22.07.2011

Character sheet
Име: Име::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyПон Юли 25, 2011 3:35 pm

Беше наистина мило от нейна страна да ми го предложи. Все пак не всеки би развеждал непознати.
- Супер! Ще бъде чудесно. - усмихнах й се и огледах заведението в което бяхме. Имаше толкова много хора, които се смееха и забавляваха, което ме навеждаше на мисълта, че не бях сбъркала в избора си на град. Надявах се бързо да се климатизирам тук и бях щастлива, че намерих някой, който щеше да ме разведе наоколо.
След около 10 минути вече бях изпила водата и погледнах към Вики.
- Ами.. аз вече съм готова, така че ако искаш можем да тръгваме..
Града беше наистина много голям и вероятно нямаше да можем да го посетим целия, но поне горе-долу щях да добия някаква представа.
Върнете се в началото Go down
Vicky Stonem
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Vicky Stonem


Брой мнения : 155
Points : 328
Reputation : 3
Join date : 18.07.2011
Age : 31
Местожителство : Монте Карло

Character sheet
Име: Име:: Вики/Виктория/ Стонем
Гадже: Гадже:: Търси се...
БФФ: БФФ:: Effy Stonem,Настасия де Куинси,Victoria,Джени Хъмфри

  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee EmptyПон Авг 01, 2011 7:05 pm

С Мариса тръгнахме да се разхождаме.Доста места обиколихме но изведнъж телефонът ми звънна и аз трябваше да побързам за да се прибера.Беше ми изникнала някаква спешна работа.
-Съжалявам Мариса,но ми изникна спешна работа.Хайде ще се видим пак да довършим разходката.-усмихнах се приятелски обърнах се и се затичах към колата си.Качих се и отпраших бързайки към къщи.Стана ми малко гадно за Мариса,че трябваше да я зарежа така,но имаше нещо спешно.
Върнете се в началото Go down
https://montecarlo-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





  Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee     Starbucks coffee Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Кафене"Green coffee"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Monte Carlo RPG :: Монте Карло :: Заведения :: Кафенета-
Идете на: